Adresy e-mail nauczycieli

Drodzy Uczniowie
Szanowni Rodzice

W celu ułatwienia Wam kontaktu z pedagogiem w tym trudnym dla wszystkich okresie utworzyliśmy tę zakładkę na stronie internetowej szkoły. Znajdziecie tutaj adresy e-mail nauczycieli szkoły muzycznej przeznaczone do kontaktu z uczniami i ich rodzicami.

Zachęcamy do aktywności. Niech muzyka wniesie mnóstwo radości do Waszego rodzinnego życia.

mgr Jacek Żyrek ………………….. lekcje.jac.zyrek@gmail.com
mgr Konrad Szota………………… sm.skawina.k.s@gmail.com
mgr Wojciech Wojtuch ……….. wwojtuch@gmail.com
mgr Mateusz Jędrysek ………….wirtualne.skrzypce@interia.pl
mgr Tomasz Sowa ………………..sowa.klarnet@gmail.com
mgr Marcin Słonina ……………. msloninasmuz@gmail.com
mgr Agnieszka Riess ………….. agnieszka.riess@gmail.com
mgr Paulina Wójcik …………….. wojcik.pskawina@gmail.com
mgr Piotr Bylica ………………….. piotrbylica@poczta.fm
mgr Łukasz Dobrowolski …… gitara.dobrowolski@poczta.fm
mgr Piotr Majcher ……………… akordeon.sm.skawina@gmail.com
mgr Marta Karbowska ………. http:// marta.karbowska@protonmail.com
mgr Ewa Pochopień …………… cngzrewapo@gmail.com
mgr Martyna Drabczyńska … martynadrabczynska@gmail.com
mgr Jadwiga Pawlak …………… smskawina.fletjp@gmail.com
mgr Dawid Pławecki ………….. saksofon.smskawina@interia.pl
mgr Lesław Ryński …………….. rynskileszek@gmail.com
mgr Krzysztof Bożek ………….. nauczyciel.muzyki.56@interia.pl
mgr Ada Kwaśniewicz ……….. stangetz1950@gmail.com
mgr Andrzej Panasiuk ……….. panasonicart@poczta.onet.pl
mgr Aldona Trybulec …………. aldtry803@gmail.com
mgr Viktoriia Karpenko …….. viktoriya240993@gmail.com
mgr Jakub Połącarz ……………. szkolamuzyczna.jakub.polacarz@gmail.com
dr hab. Urszula Gofryk – Bąk ..urszula.gofryk@gmail.com
mgr Tomasz Grochot …………. tgrochot@gmail.com
Zuzanna Michna ………………… zuza.michna@op.pl
mgr Wiesław Nowak …………. w22nowak@gmail.com
mgr Konrad Pisera …………….. konradpisera@op.pl
mgr Krzysztof Węgrzyn …….. krzysztofwegrzyn@onet.pl
mgr Agnieszka Dajcz ………….. agnieszkadajcz@outlook.com
mgr Aleksandra Zabagło ……. kwintdecyma15@o2.pl