Kurs przygotowawczy – podania

Uwaga! W bieżącym roku szkolnym z uwagi epidemię, decyzję o przeprowadzeniu kursu przygotowawczego przekażemy w terminie późniejszym.

.

.

.

.

.

Szanowni Państwo

Szkoła organizuje kursy przygotowawcze dla kandydatów do klas pierwszych, które odbędą się w marcu, kwietniu, w maju i w czerwcu 2020 roku – 8 spotkań w soboty. Przydział do grup i godziny rozpoczęcia zajęć kursu przygotowawczego zostaną podane na zebraniu organizacyjnym
21 marca 2020 r. (sobota) o godz. 14:00
w Sali Kameralnej Szkoły Muzycznej I stopnia w Skawinie, ul. Witosa 4.
W celu zapisania dziecka na Kurs Przygotowawczy należy złożyć Wniosek, a następnie podpisać go w sekretariacie szkoły (wniosek zostanie wydrukowany w sekretariacie szkoły).
Ilość miejsc na kursie przygotowawczym jest ograniczona!

Wnioski na kurs przygotowawczy przyjmowane są od 1 marca do
1 kwietnia 2020 roku.

Osoby, które złożą wnioski do dnia 20 marca 2020 roku, mają zapewnione przyjęcie na kurs przygotowawczy. Po tym terminie, będą uformowane grupy, i o przyjęciu na kurs będzie decydować kolejność zgłoszeń.

Wnioski złożone po terminie zostaną przyjęte tylko w przypadku wolnych miejsc.

Serdecznie zapraszamy!

Uczestnictwo w Kursie Przygotowawczym nie jest równoznaczne z przyjęciem dziecka do szkoły (§ 13 Regulaminu Kursu Przygotowawczego organizowanego przez Szkołę Muzyczną I stopnia w Skawinie).

Wnioski dostępne są pod linkiem (poniżej) oraz w sekretariacie szkoły.

____________________________________________________
Pliki do pobrania:

Formularz wniosku będzie aktywowany po podjęciu decyzji o możliwości bezpiecznego przeprowadzenia kursu w czasie pandemii. 

Wniosek na Kurs Przygotowawczy 2020 

Wniosek należy wydrukować dwustronnie na jednej kartce papieru.