29 stycznia 2019 odbył się w naszej Szkole wyjątkowy koncert z cyklu „Kameralne Spotkania z Muzyką”.
W pierwszej części usłyszeliśmy muzykę kolędowo – karnawałową, oraz muzykę filmową w wykonaniu trójki znakomitych muzyków:
pana Andrzeja Kłyszewskiego – fortepian
pana Lesława Ryńskiego – perkusja
pana Andrzeja Panasiuka – bas.
Po przerwie wystąpili uczniowie:
Duet skrzypcowo-fortepianowy: Maria Łuczkiewicz i Małgorzata Lis (prof. prowadzący – Krzysztof Bożek
Zespół „Wesoła Ciuchcia”: Justyna Piszczek, Milena Piotrowska, Paweł Kołodziej, (prof. prowadzący – Ada Kwaśniewicz)
Duet fortepianowy: Małgorzata Lis i Tymoteusz Iwanów (prof. prowadzący – Urszula Gofryk – Bąk)
Zespół „Nastroje”: Anna Faber, Kinga Kozieł, Aniela Dyrek (prof. prowadzący – Aldona Trybulec)
Milena Augustyn (prof. prowadzący – Tomasz Grochot).
Wszyscy uczniowie pięknie zagrali kolędy, dali słuchaczom wiele radości.
Na zakończenie koncertu jeszcze raz wystąpiła trójka wspaniałych artystów, i przy ich akompaniamencie publiczność mogła zaśpiewać nasze piękne kolędy.
Był to niezapomniany wieczór.