Po długiej przerwie spowodowanej pandemią wznawiamy cykl koncertów pod wspólną nazwą Kameralne spotkania z muzyką.

Najbliższy koncert odbędzie się w dniu 26 października 2021 (wtorek) w Sali Kameralnej Szkoły Muzycznej I stopnia w Skawinie. Koncert rozpocznie się o godzinie 17.00.

Podczas koncertu usłyszymy utwory Fryderyka Chopina, Jana Sebastiana Bacha, Sergiusza Rachmaninowa, Maxa Brucha, Julesa Massneta, Astora Piazzoli.

Wystąpią:

Ada Kwaśniewicz – skrzypce

Aldona Trybulec – altówka

Łukasz Pawlikowski – wiolonczela

Viktoriia Karpenko – fortepian

oraz nasi uczniowie laureaci pierwszego i drugiego miejsca na VIII Rome International Music Competition:

Amelia Kowal – skrzypce z klasy pani Ady Kwaśniewicz

Maria Kowal – fortepian z klasy pani Anny Bałenkowskiej

W wykonaniu laureatów usłyszymy utwory Felixa Mendelssohna, Oskara Riedinga, Janiny Garści.

Śladem lat ubiegłych uczniowie otrzymają potwierdzenie udziału w koncercie, które wpłynie pozytywnie na ocenę z przedmiotów teoretyczno – muzycznych. Proszę upomnieć się o karteczki przed wejściem na salę i podbicie ich po koncercie.

Podczas pobytu w sali koncertowej szkoły obowiązują maseczki ochronne, przed wejściem do szkoły obowiązuje pomiar temperatury ciała (nie będzie ewidencjonowany) oraz dezynfekcja dłoni. Osoby z objawami infekcji są proszone o nieprzychodzenie na koncert.

Na sali koncertowej można zajmować wyłącznie zaznaczone miejsca siedzące. Po zajęciu wyznaczonych miejsc, publiczność nie będzie wpuszczana. Osoby, które chcą zarezerwować sobie wejście na koncert mogą pobrać zaproszenia, które będą rozdawane do poniedziałku lub do wyczerpania.

Jak zwykle zapraszamy na widownię uczniów, rodziców, nauczycieli oraz wszystkich sympatyków i przyjaciół naszej szkoły.

Życzymy wspaniałych wrażeń artystycznych