Drodzy uczniowie

Szanowni Rodzice

W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia, wzorem lat ubiegłych organizujemy koncert kolędowy. Jeżeli wróci nauczanie stacjonarne w szkole w II połowie stycznia i będzie możliwość bezpiecznej organizacji koncertu, zorganizujemy koncerty na żywo – w szkole i w parafii. Obecnie, chcemy pokazać naszych uczniów online na szkolnym kanale YouTube jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia.

Proszę pytać nauczycieli przedmiotu głównego i śpiewu o możliwość dokonania nagrania z własnym udziałem (udziałem swojego dziecka). Nagranie musi zostać przesłane najpóźniej do dnia 16 grudnia br.

Część nagranego materiału może zostać użyte podczas montażu lekcji dla szkół podstawowych i przedszkoli, którą nasza szkoła będzie realizować w najbliższym czasie.

Wysłanie materiałów do montażu, jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez nauczycieli i rodziców uczniów na publikację nagrań w całości lub w części na platformie YouTube. Nie będzie możliwa publikacja nagrań dzieci, których rodzice nie wyrazili zgody na publikacje nagrań dzieci na kanale YouTube. Można oczywiście stosowne zgody zmienić.

W przypadku nadesłania bardzo dużej ilości nagrań, zostaną wybrane nagrania uznane za najlepsze na poziomie danej klasy.

Z poważaniem

Konrad Szota