Wtorek, 22 listopada 2016 roku od godzin przedpołudniowych do wieczora w Szkole Muzycznej I stopnia w Skawinie mieli okazję zaprezentować się nasi młodzi perkusiści. Szkoleniowcem był pan dr hab. Tomasz Sobaniec z Akademii Muzycznej w Krakowie.
Obok klasycznych instrumentów perkusyjnych występujących w orkiestrze, uczniowie zapoznali się z instrumentami etnicznymi z rożnych krajów świata, używanymi do dziś w muzyce współczesnej.
Zajęciom mistrzowskim przypatrywali się profesorowie Tomasz Grochot i Lesław Ryński wraz z grupą uczniów i ich rodziców. Jak podsumowali – było super i bardzo … perkusyjnie.

Zapraszam uczniów i rodziców na kolejne lekcje mistrzowskie. Wszystkie zajęcia są otwarte dla rodziców.

.