Drodzy Uczniowie. Szanowni Państwo. W dniu 4 grudnia 2018 (wtorek) od godziny 11.00 odbędą się lekcje mistrzowskie skrzypiec i altówki dla uczniów Szkoły Muzycznej I stopnia w Skawinie. Zajęcia poprowadzi znany skrzypek i pedagog pan profesor Mieczysław Szlezer.
W tym samym czasie odbędą się warsztaty mistrzowskie dla uczniów grających w zespołach kameralnych. Warsztaty poprowadzi ceniony pedagog kameralistki pani profesor Danuta Mroczek – Szlezer.

Zajęcia mają formę otwartą, mile widziane są wszystkie osoby zainteresowane warsztatami. Bardzo proszę rodziców uczniów skrzypiec i altówki oraz rodziców uczniów grających w zespołach kameralnych do wspólnego udziału w lekcjach mistrzowskich i w miarę możliwości, pobyt na sali podczas pracy ucznia z profesorem. Obecność wszystkich uczniów wymienionych przedmiotów jest obowiązkowa, zgodnie z harmonogramem przekazywanym przez pedagogów. Usprawiedliwienia nieobecności w szkołach za czas zajęć wystawia sekretariat szkoły.

Harmonogram warsztatów dostępny jest u pedagogów i w sekretariacie szkoły.

Szkoła Muzyczna I stopnia
w Skawinie