Organizacja prób uczniów do uroczystości Ślubowania

Uprzejmie informuję o organizacji i o terminach prób do Ślubowania klas pierwszych.
W ślubowaniu biorą udział wszyscy uczniowie klas pierwszych, zarówno cyklu sześcioletniego, jak i cyklu czteroletniego.

Rodziców proszę o zwrócenie uwagi na stosowny ubiór dzieci:
– chłopcy – biała koszula, ciemne spodnie wizytowe, półbuty;
– dziewczynki biała bluzeczka, ciemna spódniczka, rajstopki i buciki;
– dodatkowy strój dla uczniów zespołu rytmiki na czas występu zespołu zgodny z wymaganiami.

Podaję harmonogram prób:
21.10.2016 godz. 16.30 – 18.00 próba zespołu wokalnego (Sala Kameralna) – wszyscy uczniowie klas pierwszych;
25.10.2016 od godz. 17.00 próba uczniów występujących w zespole rytmiki – według wykazu p. prof. Ewy Pochopień;
27.10.2016 (czwartek) od godziny 17.00 próba generalna – wszyscy uczniowie klas pierwszych;
28.10.2016 (piątek) godzina 17.00 – Ślubowanie.

W dniach 27.10.2016 oraz 28.10.2016 roku, wszystkie zajęcia odbywające się w grupach są odwołane. Uczniowie przychodzą na zajęcia indywidualne a uczniowie klas pierwszych na próbę generalną (27.10) i Ślubowanie (28.10).

W dniu 25.10.2016 w godzinach próby zespołu rytmiki, uczniowie biorący udział w próbie są zwolnieni z innych zajęć w czasie trwania próby. Od godziny 17.00 odbywa się próba zespołu rytmiki do Ślubowania (orientacyjny czas próby zostanie podany przez nauczyciela prowadzącego próbę).

W dniu 21.10.2016 zajęcia z p. prof. Wiesławem Nowakiem są odwołane. Odbywa się tylko próba zespołu wokalnego do Ślubowania.

Obecność uczniów klas pierwszych na wszystkich próbach oraz na Uroczystości Ślubowania jest obowiązkowa.
Rodziców, uprzejmie proszę o nie wchodzenie na salę podczas prób i nie wchodzenie do garderób dzieci w dniu Ślubowania. Uczniowie przez cały czas trwania prób i Ślubowania pozostają pod opieką nauczycieli.

Ważne:
W dzień próby generalnej, odpowiednio przebrani i przygotowani do próby uczniowie zgłaszają się do wyznaczonych sal co najmniej na 15 minut przed rozpoczęciem próby.

W dniu Ślubowania odpowiednio ubrani uczniowie zgłaszają się do wyznaczonych garderób co najmniej na 45 minut przed rozpoczęciem Uroczystości.

Informuję uprzejmie, że wszelkie spóźnienia uczniów na wyznaczone godziny prób i na Ślubowanie, bardzo poważnie zdezorganizują pracę nauczycielom nadzorującym przebieg prób i Ślubowania. Nieobecność każdego ucznia będzie miała negatywny wpływ na końcowy efekt całej grupy podczas uroczystości.
W salach i garderobach będą mogli znajdować się tylko uczniowie biorący udział w próbie lub uroczystości oraz wyznaczeni nauczyciele.

Uprzejmie proszę o przestrzeganie wyznaczonego porządku.

z poważaniem

Konrad Szota