Drodzy Uczniowie,
Szanowni Państwo.

Witam wszystkich po wypoczynku wakacyjnym. Szczególnie serdecznie witam uczniów, którzy w bieżącym roku szkolnym rozpoczynają edukację muzyczną w naszej Szkole. Mam nadzieję, że spędzony z nami czas, będzie dla Was pozytywnym przeżyciem i rozbudzi w Was zamiłowanie do sztuk pięknych oraz rozwinie Wasze talenty artystyczne.

W dniu 4 września 2017 roku (poniedziałek) rozpoczynamy zajęcia edukacyjne.

Spotkanie z uczniami i rodzicami klas pierwszych rozpocznie się o godzinie 19.00 w dniu 4 września 2017 roku.

Termin zebrania z rodzicami uczniów wszystkich klas, w tym pierwszej, zostanie podany osobnym komunikatem.

W celu ustalenia zajęć indywidualnych, nauczyciele dyżurują w dniu 4 września 2017 r. od godziny 17.00 – 21.00. Proszę wszystkich uczniów, także klas pierwszych, o wcześniejsze przybycie w celu zarezerwowania terminów lekcji indywidualnych. Szkoła w tym dniu będzie czynna do godziny 21.00,

Informacje o przydziale uczniów do nauczycieli oraz podział godzin przedmiotów grupowych (teoria, chór, orkiestra, zespół wokalny, zespół wokalno – instrumentalny) znajdą Państwo w gablocie Szkoły. Proszę zapoznać się ze swoimi obowiązującymi przedmiotami. Informację o obowiązkowych przedmiotach dla każdej klasy znajdą Państwo na tablicy ogłoszeń w szkole.

Wobec dużego zainteresowania przedmiotem śpiew, w bieżącym roku szkolnym zostaje uruchomiony nadobowiązkowy przedmiot „śpiew dodatkowy”. Zajęcia będą prowadzone indywidualnie. Ilość miejsc jest ograniczona. Uczniowie będą przyjmowani na zajęcia z przedmiotu śpiew dodatkowy, po wcześniejszym złożeniu wniosku i po zaliczeniu przesłuchania. Termin przesłuchania zostanie ogłoszony na tablicy ogłoszeń w szkole.

Konrad Szota
Szkoła Muzyczna I stopnia w Skawinie