Informuję, że Szkoła Muzyczna I stopnia w Skawinie organizuje Wewnątrzszkolny Konkurs Zespołów Kameralnych.

Zapraszamy wszystkich uczniów grających w zespołach kameralnych do udziału w konkursie.

Po długim okresie pracy zdalnej będzie możliwość wspólnego muzykowania na estradzie szkolnej. Wszyscy oczekujemy na kontakt z publicznością, bez której nie istnieje prawdziwa muzyka. Jednym z najważniejszych zapisów Podstawy Programowej, jest nabycie umiejętności radzenia sobie z tremą. Mam nadzieję, że podczas Waszej prezentacji w Szkole, będzie Wam towarzyszyć wyłącznie trema mobilizująca. Niestety jedyną publicznością podczas tej edycji konkursu będzie Jury Konkursowe. Jestem przekonany, że Jurorzy docenią Wasz wkład pracy w przygotowanie się do konkursu.

Ze względu na rygor sanitarny obowiązujący w szkole, konkurs tym razem odbędzie się bez udziału publiczności. Wymogiem dopuszczenia zespołu do konkursu, będzie między innymi przedstawienie zgody rodzica na udział w konkursie. Zgody należy dołączyć do karty zgłoszeniowej. Zespół, bez kompletu zgód każdego uczestnika nie będzie dopuszczony do przesłuchania.

Konkurs odbędzie się w pełnym rygorze sanitarnym obwiązującym w Szkole Muzycznej I stopnia w Skawinie.

Zgłoszenia można składać do dnia 26 maja 2021 roku w sekretariacie Szkoły.

Przed zgłoszeniem, prosimy o szczegółowe zapoznanie się z Regulaminem.

Pliki do pobrania:

Regulamin_wewnątrzszkolnego_konkursu_zespołów_kameralnych_w_Skawinie.pdf

Karta Zgłoszeniowa.pdf

Życzę przyjemnego muzykowania i sukcesów!

Konrad Szota
Szkoła Muzyczna I stopnia w Skawinie