Test z kształcenia słuchu i audycji muzycznych

Badania przeznaczone są dla uczniów szkół muzycznych I stopnia, dla których organem sprawującym nadzór pedagogiczny jest Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizatorem badań jest Centrum Edukacji Artystycznej.

Dla uczniów Szkoły Muzycznej I stopnia w Skawinie test odbędzie się w dniu 20 marca 2018 roku (wtorek) o godzinie 16.30. W teście, w naszej szkole, biorą udział uczniowie klasy czwartej cyklu czteroletniego.

Udział uczniów w badaniach jest obowiązkowy. Nieobecność ucznia na badaniach wymaga usprawiedliwienia lekarskiego. Uczniowie biorący udział w teście przychodzą do szkoły co najmniej 20 minut przed rozpoczęciem badania. Należy mieć ze sobą długopis, ołówek  i gumkę do mazania. Czas trwania testu – 60 minut. Komisję powołuje Wizytator, w skład której wchodzą Dyrektor Szkoły i dwóch nauczycieli z innej szkoły artystycznej.

Wyniki badania będą przekazane Dyrektorowi Szkoły za pośrednictwem Wizytatora Regionu.

Uczniowie, którzy zrealizują test na poziomie od 90% do 100% są zwolnieni z części egzaminu wstępnego do szkół muzycznych II stopnia, dotyczącej zajęć edukacyjnych kształcenie słuchu.

Życzymy powodzenia!!!