Gminne uroczystości upamiętniające 99 rocznicę odzyskania niepodległości, w piękny sposób uczcili uczniowie i nauczyciele Szkoły Muzycznej I stopnia w Skawinie.

fot.: Katarzyna Skrzybalska

Na ustawionej na skawińskim rynku estradzie, zaprezentowali się uczniowie zespołu wokalnego i chóru naszej szkoły. Na rozpoczęcie uroczystości, dzieci zaśpiewały Hymn Narodowy i Hymn Skawiny. Po oficjalnych przemowach i występie orkiestry dętej prowadzonej przez Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, uczniowie zaśpiewali pieśni z okresu odradzania się polskiej państwowości po 123 latach zaborów.

fot.: Katarzyna Skrzybalska

Uczniowie otrzymali słodki poczęstunek i pamiątkowe dyplomy od Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, które zostaną rozdane przez nauczycieli chóru i zespołu wokalnego.
Wszyscy cieszymy się, że w tak ważnym dniu dla Polaków, na głównej uroczystości w naszym mieście, nie zabrakło dzieci ze szkoły muzycznej. Gratulujemy występu, a rodzicom naszych uczniów, wspaniałego patriotycznego wychowania dzieci.

Obchody Święta Niepodległości w Skawinie.

Opublikowany przez Telewizja Skawina na 12 listopada 2017