Informuję, że w dniu 6 grudnia 2018 r. (czwartek), odbędą się warsztaty mistrzowskie dla uczniów klas perkusji. Warsztaty poprowadzi prof. Leon Olejniczak.

Prof. Leon Olejniczak poprzez swoją pracę w charakterze jurora ogólnopolskiego konkursu Skawińska wiosna perkusyjna i kilkuletnią współpracę z dyrektorem i pedagogami,  jest związany ze Szkołą Muzyczną I stopnia w Skawinie. Ostatnio, podczas koncertu Kameralne Spotkania z Muzyką, mieliśmy przyjemność słuchać utalentowanych, utytułowanych artystów, którzy są uczniami pana Leona Olejniczaka.

Zajęcia rozpoczną się w Sali Kameralnej o godzinie 11.00. Jak zwykle, serdecznie zapraszam rodziców. Uczniowie będą prezentować się według ustalonego harmonogramu.