Szanowni Państwo

Zapraszamy wszystkich uczniów szkół muzycznych, na próbę własnych sił w przyjaznym Wam konkursie w Skawinie.

Szkoła Muzyczna I stopnia w Skawinie organizuje kolejną, IV edycję „Skawińskich Konkursów Muzycznych – Moja muzyka jest we mnie” Skawina 2018.

Zgłoszenia na Konkurs przyjmowane są wyłącznie drogą elektroniczną poprzez wypełnienie wniosku online.

Z uwagi na bliski termin konkursu perkusyjnego organizowanego przez skawińską szkołę muzyczną, w bieżącej edycji konkursu nie przewiduje się specjalności perkusja. Proszę zwrócić uwagę na zmodyfikowany Regulamin Konkursu, w którym uwzględniamy Państwa sugestie i spostrzeżenia.

Bezpośredni link do zgłoszenia online:

Zgłoszenie online

Potwierdzeniem uczestnictwa w Konkursie jest przesłanie, podpisanego przez rodzica lub opiekuna prawnego, skanu Oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych, oraz skanu Potwierdzenia wpłaty wpisowego na adres: konkursmojamuzyka@smuzskawina.edu.pl

Regulamin i Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych znajdziecie Państwo w załącznikach.

Wszystkie informacje o konkursie znajdą Państwo w linku poniżej:

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom uruchomiliśmy usługę Newsletter. Usługa ta umożliwi Państwu otrzymywanie powiadomień o wszystkich publikowanych informacjach związanych z odbywającymi się w naszej szkole konkursami. Na stronie szkoły www.smuzskawina.edu.pl po prawej stronie wystarczy podać adres e-mail, na który mają być wysyłane informacje oraz zaznaczyć odpowiednią kategorię np. „Konkursy”. W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z subskrypcji klikając na link „Wypisz” zamieszczony w otrzymywanych mailach.

Życzę wszystkim sympatycznych zmagań i sukcesów!

Konrad Szota
Szkoły Muzycznej I stopnia w Skawinie