Skawińska wiosna perkusyjna 2017

Komunikat Jury

Harmonogram przesłuchań

Harmonogram przesłuchań – Skawińska wiosna perkusyjna 2017

Koncert Laureatów połączony z wręczeniem nagród i dyplomów odbędzie się 12 maja 2017 roku o godz. 17:00.

Skład Jury konkursu:
Pan Leon Olejniczak – przewodniczący Jury
Pani Beata Wilewska – członek Jury
Pan Tomasz Sobaniec – członek Jury

Każdy uczestnik ma prawo do zapoznania się z akustyką sali i z instrumentami, w wyznaczonym czasie – w harmonogramie zapisanym jako „PRÓBA”. Prosimy uczestników o przybycie na teren szkoły co najmniej 10 minut przed rozpoczęciem próby. Czas pracy i kolejność uczestników podczas próby nie będą przez organizatorów monitorowane. Uprzejmie prosimy uczestników o wzajemną życzliwość podczas próby. Wszelkie szczegółowe informacje będą Państwu udzielane na miejscu lub telefonicznie, w sekretariacie szkoły.

Życzymy wszystkim uczestnikom powodzenia w zmaganiach konkursowych i miłego pobytu w Skawinie.

Zapraszamy do udziału w corocznym konkursie dla perkusistów. Planowane przesłuchania konkursowe odbędą się w dniu 11 i 12 maja 2017. Koncert laureatów połączony z rozdaniem nagród odbędzie się o godzinie 17.00 w dniu 12 maja 2017 r. Zapewniamy dobrą organizację i bezstresową, uczciwą rywalizację. Wszelkie pytania i wątpliwości można kierować na adres szkoły <<sekretartiat@smuzskawina.edu.pl>> lub dzwoniąc pod numer telefonu sekretariatu szkoły: 12 291 22 88.
Zapraszamy do Skawiny.

Dokumenty do pobrania:

Karta Zgłoszenia

Regulamin.perkusja

Oświadczenie Rodziców – zgoda na przetwarzanie danych osobowych

W sprawie materiałów nutowych proszę kontaktować się z nauczycielami:
mgr Lesław Ryński tel.: 602 391 423, rynskileszek@gmail.com
mgr Tomasz Grochot tel.: 604 807 943, tgrochot@poczta.onet.pl

Szkoła zapewnia wszystkie instrumenty niezbędne do wykonania programu.

Dostępne Instrumenty;

Ksylofon Adams seria Concert (4 oktawy),

Wibrafon Lewandowski (o zróżnicowanej szerokości sztabek od 39-50mm),

Dzwonki Lewandowski (3 oktawy),

Werbel PDP Limited 14×16,5,

Zestaw perkusyjny PDP Pacyfic + talerze Sabian HHX,

Szeroka gama tomów wraz ze statywami ,

Dzięki uprzejmości Firmy MIDO – producenta instrumentów perkusyjnych, która zagości na naszym konkursie, dostępna będzie Marimba (5 oktaw), oraz inne instrumenty tego producenta.