Moja muzyka jest we mnie 2019

Patronat Honorowy Burmistrza Miasta i Gminy Skawina Pana Norberta Rzepisko

Drodzy uczestnicy. Informujemy, że konkurs odbędzie się w dniach 6 – 11 maja 2019 roku. Podobnie jak roku ubiegłym w konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas fortepianu, instrumentów smyczkowych, dętych blaszanych, dętych drewnianych, gitary i harfy oraz akordeonu.

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 23 kwietnia 2019 roku.

Regulamin.pdf

Formularz zgłoszeniowy – zakończono przyjmowanie zgłoszeń

Terminy przesłuchań:
instrumenty dęte blaszane + akordeon 6.05.2019 poniedziałek
fortepian 7.05.2019 wtorek
instrumenty smyczkowe 8.05.2019 środa
instrumenty dęte drewniane 9.05.2019 czwartek
gitara + harfa 10.05.2019 piątek

Rozdanie nagród oraz przesłuchania II etapu rozpoczną się
o godzinie 16.00 w dniu 11.05.2019 (sobota)

W drugim etapie konkursu występują wszyscy laureaci pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach i poszczególnych grupach (pkt 7 Regulaminu konkursu). Uczestnicy wykonują program zgodnie z pkt 6 lit. b Regulaminu.

Protokoły jury I etapu

protokół instrumenty dęte blaszane

protokół Jury – akordeon

protokół Jury – fortepian

protokół Jury – instrumenty smyczkowe

protokół Jury – instrumenty dęte drewniane

protokół Jury – gitara, harfa

PROTOKÓŁ JURY II ETAPU

Gratulujemy Laureatom konkursu. Życzymy wielu dalszych wspaniałych sukcesów artystycznych!!!

Informujemy, że przyznano dwie nagrody pozaregulaminowe:

• Nagroda Burmistrza Miasta i Gminy Skawina: nagrodę otrzymała Aleksandra Bartuś
  • Nagroda Dyrektora Szkoły Muzycznej I stopnia w Skawinie: Nagrodę otrzymał Michał Janek

GRATULUJEMY

Serdecznie dziękujemy Panu Burmistrzowi Norbertowi Rzepisko, za udział w pracach Jury, objęcie honorowym patronatem konkursu i ufundowanie nagrody specjalnej pozaregulaminowej oraz współfinansowanie nagród rzeczowych dla laureatów pierwszych miejsc.

Dziękujemy wszystkim Jurorom, Dyrektorom zaprzyjaźnionych szkół muzycznych za pracę podczas przesłuchań konkursowych.