Osiągnięcia uczniów

Rok 2017/2018

 

19 V 2018
Wewnątrzszkolny Konkurs „Wiosna 2018”
Wiktoria Gnot – Grand Prix
nauczyciel: Michał Roemer

19 V 2018
Wewnątrzszkolny Konkurs „Wiosna 2018”
Tomasz Śliwa – I miejsce ex aequo
nauczyciel: Piotr Bylica

19 V 2018
Wewnątrzszkolny Konkurs „Wiosna 2018”
Matylda Cichy – I miejsce ex aequo
nauczyciel: Bernadeta Gromek-Caputa

19 V 2018
Wewnątrzszkolny Konkurs „Wiosna 2018”
Izabela Maciaszczyk – I miejsce ex aequo
nauczyciel: Łukasz Dobrowolski

19 V 2018
Wewnątrzszkolny Konkurs „Wiosna 2018”
Oliwia Frączek-Warias – II miejsce ex aequo
nauczyciel: Lesław Ryński

19 V 2018
Wewnątrzszkolny Konkurs „Wiosna 2018”
Szymon Sekuła – II miejsce ex aequo
nauczyciel: Piotr Majcher

19 V 2018
Wewnątrzszkolny Konkurs „Wiosna 2018”
Igor Zygmunt – II miejsce ex aequo
nauczyciel: Wojciech  Wojtuch

19 V 2018
Wewnątrzszkolny Konkurs „Wiosna 2018”
Małgorzata Lis – III miejsce ex aequo
nauczyciel: Urszula Gofryk-Bąk

19 V 2018
Wewnątrzszkolny Konkurs „Wiosna 2018”
Dominik Śliwa – III miejsce ex aequo
nauczyciel: Konrad Pisera

19 V 2018
Wewnątrzszkolny Konkurs „Wiosna 2018”
Michał Janek – III miejsce ex aequo
nauczyciel: Marta Karbowska

19 V 2018
Wewnątrzszkolny Konkurs „Wiosna 2018”
Wiktoria Liskiewicz – III miejsce ex aequo
nauczyciel: Jakub Połącarz

19 V 2018
Wewnątrzszkolny Konkurs „Wiosna 2018”
Julia Żurek – III miejsce ex aequo
nauczyciel: Krzysztof Węgrzyn

19 V 2018
Wewnątrzszkolny Konkurs „Wiosna 2018”
Alicja Romańska – III miejsce ex aequo
nauczyciel: Aldona Trybulec

10 V 2018
Wewnątrzszkolny Konkurs gry a’vista
Jeremiasz Ożóg – I miejsce
nauczyciel: Lesław Ryński

10 V 2018
Wewnątrzszkolny Konkurs gry a’vista
Aleksandra Bartuś – II miejsce
nauczyciel: Tomasz Sowa

10 V 2018
Wewnątrzszkolny Konkurs gry a’vista
Wiktor Wrzoszczyk – III miejsce
nauczyciel: Aleksandra Skierka

10 V 2018
Wewnątrzszkolny Konkurs gry a’vista
Bartosz Szopa – wyróżnienie I stopnia ex aequo
nauczyciel: Aleksandra Skierka

10 V 2018
Wewnątrzszkolny Konkurs gry a’vista
Marlena Łuczak – wyróżnienie I stopnia ex aequo
nauczyciel: Bernadeta Gromek- Caputa

28 IV 2018
XX Międzynarodowe Spotkania Akordeonowe
Joachim Gałaś – wyróżnienie
nauczyciel: Piotr Majcher

27 IV 2018
Wewnątrzszkolny Konkurs Zespołów Kameralnych
Kategoria Duety
pierwszego miejsca nie przyznano
Zespół Beata i Michał – II miejsce
Beata Kołodziej – śpiew
nauczyciel: Konrad Szota
Michał Janek – fortepian
nauczyciel:  Marta Karbowska

27 IV 2018
Wewnątrzszkolny Konkurs Zespołów Kameralnych
Kategoria Duety
Zespół Bartek i Szymek – II miejsce
Bartłomiej Rynia – fortepian
Szymon Kondek – fortepian
nauczyciel: Andrzej Panasiuk

27 IV 2018
Wewnątrzszkolny Konkurs Zespołów Kameralnych
Kategoria Duety
Zespół Małgorzata i Tymoteusz – III miejsce
Małgorzata Lis – fortepian
Tymoteusz Iwanów – fortepian
nauczyciel: Urszula Gofryk-Bąk

27 IV 2018
Wewnątrzszkolny Konkurs Zespołów Kameralnych
Kategoria Duety
Zespół Sax duo – III miejsce
Katarzyna Boro – saksofon
Natalia Godzik – saksofon
nauczyciel: Krzysztof Węgrzyn

 

27 IV 2018
Wewnątrzszkolny Konkurs Zespołów Kameralnych
Kategoria Tercety do Oktety
Zespół Per-Git – I miejsce
Izabela Maciaszczyk – gitara
Katarzyna Paciorek – śpiew
Patryk Novosel – gitara
Tomasz Rzeszótko – perkusja
Dominik Kucharczyk – perkusja
nauczyciel: Tomasz Grochot

27 IV 2018
Wewnątrzszkolny Konkurs Zespołów Kameralnych
Kategoria Tercety do Oktety
Zespół Patałachy – II miejsce
Aleksandra Bartuś – klarnet
Marcelina Sałek – klarnet
Milena Kowalczyk – klarnet
Katarzyna Żółkiewicz – klarnet (gościnie)
nauczyciel: Tomasz Sowa

23 IV 2018
Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Kolbuszowej
Wiktoria Gnot – III miejsce
nauczyciel: Michał Roemer

23 IV 2018
Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Kolbuszowej
Tymoteusz Iwanów – III miejsce
nauczyciel: Anna Markowicz

23 IV 2018
Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Kolbuszowej
Amelia Kowal – III miejsce
nauczyciel: Anna Markowicz

20 IV 2018
Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy „Vivaldi” w Wieliczce
Wiktoria Liskiewicz – wyróżnienie
nauczyciel: Jakub Połącarz

20 IV 2018
Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy „Vivaldi” w Wieliczce
Kinga Kozieł – wyróżnienie
nauczyciel: Jakub Połącarz

18 IV 2018
VII Ogólnopolski Konkurs Zespołów Jazzowych i Rozrywkowych w Lubaczowie
Izabela Maciaszczyk – wyróżnienie
nauczyciel: Leszek Wiśniowski

15 IV 2018
II Ogólnopolski Konkurs Gitarowy w Wadowicach
Izabela Maciaszczyk – wyróznienie
nauczyciel: Łukasz Dobrowolski

14 IV 2018
V Ogólnopolski Konkurs Wokalny dla dzieci i młodzieży w Brzesku
Maja Sułdecka – I miejsce
nauczyciel: Wiesław Nowak

13 IV 2018
VII Małopolski Konkurs Zespołów Kameralnych
Szymon Kondek – wyróżnienie
nauczyciel: Andrzej Panasiuk

13 IV 2018
Małopolski Konkurs Zespołów Kameralnych
Bartłomiej Rynia – wyróżnienie
nauczyciel: Andrzej Panasiuk

12 IV 2018
XIX Ogólnopolski Konkurs Młodych Skrzypków, Wiolonczelistów i Gitarzystów w Limanowej
Tomasz Śliwa – wyróznienie
nauczyciel: Piotr Bylica

22 III 2018
I Międzyszkolny Konkurs z Literatury Muzycznej  „Polska Współczesna – Lubię to” w Wieliczce
Maja Sułdecka – I miejsce
nauczyciel: Paulina Skrok

22 III 2018
I Międzyszkolny Konkurs z Literatury Muzycznej  „Polska Współczesna – Lubię to” w Wieliczce
Wiktoria Liskiewicz – I miejsce
nauczyciel: Paulina Skrok

22 III 2018
I Międzyszkolny Konkurs z Literatury Muzycznej  „Polska Współczesna – Lubię to” w Wieliczce
Jeremiasz Ożóg – II miejsce
nauczyciel: Paulina Skrok

22 III 2018
I Międzyszkolny Konkurs z Literatury Muzycznej  „Polska Współczesna – Lubię to” w Wieliczce
Maja Sułdecka – wyróżnienie za pracę pisemną
nauczyciel: Paulina Skrok

16 III 2018 r
Ogólnopolski Konkurs Gitarowy – Dobczyce
Igor Zygmunt – III miejsce
nauczyciel: Wojciech Wojtuch

16 III 2018 r
Ogólnopolski Konkurs Gitarowy – Dobczyce
Izabela Maciaszczyk – wyróżnienie
nauczyciel: Łukasz Dobrowolski

16 III 2018 r
Ogólnopolski Konkurs Gitarowy – Dobczyce
Wojciech Balcerzak – wyróżnienie
nauczyciel: Łukasz Dobrowolski

08 III 2018 r
X Konfrontacje Instrumentów Dętych – Nowy Targ
Milena Kowalczyk – III miejsce
nauczyciel: Tomasz Sowa

12 II 2018 r
II Zimowy Przegląd Gitarowy w Bobowej
Igor Zygmunt – Grand Prix
nauczyciel: Wojciech Wojtuch

28 I 2018
III Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Trzcianie
Michał Janek – wyróżnienie
nauczyciel: Marta Karbowska

26 I 2018 r
IV Ogólnopolski Konkurs Grup Kolędniczych w Świątnikach
Kwartet:
Wiktoria Liskiewicz- wyróżnienie
Maja Sułdecka – wyróżnienie
Alicja Romańska – wyróżnienie
Tomasz Śliwa – wyróżnienie
nauczyciel prowadzący: Aldona Trybulec


21 I 2018 r.
II Ogólnopolski Konkurs „Młodzi Artyści na Zamku” w Suchej Beskidzkiej
Milena Piotrowska – wyróżnienie
nauczyciel: Agnieszka Głąbińska


20 XII 2017 r.
Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Libiążu
Amelia Kowal – III miejsce
nauczyciel: Anna Markowicz


20 XII 2017 r.
Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Libiążu
Tymoteusz Iwanów – II miejsce
nauczyciel: Anna Markowicz


20 XII 2017 r.
XII Regionalny Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych w Kolbuszowej
Dominik Śliwa – I miejsce
nauczyciel: Konrad Pisera


Rok 2016/2017


03 VI 2017 r.
V Festiwal Gitarowy „Wśród pól”
Izabela Maciaszczyk – II miejsce
nauczyciel: Łukasz Dobrowolski


03 VI 2017 r.
V Festiwal Gitarowy „Wśród pól”
Wojciech Balcerzak – II miejsce
nauczyciel: Łukasz Dobrowolski


19 V 2017 r.
V Ogólnopolski Konkurs Gitarowy
Hieronim Gałaś – wyróżnienie
nauczyciel: Łukasz Dobrowolski


19 V 2017 r.
V Ogólnopolski Konkurs Gitarowy
Izabela Maciaszczyk – II miejsce
nauczyciel: Łukasz Dobrowolski


12 V 2017 r.
Ogólnopolski Konkurs Muzyczny pamięci Mieczysława Karłowicza, kat. fortepian
Wiktoria Gnot – II miejsce
nauczyciel: Michał Roemer


12 V 2017 r.
Ogólnopolski Konkurs Muzyczny pamięci Mieczysława Karłowicza, kat. wiolonczele
Tomasz Śliwa – II miejsce
nauczyciel: Piotr Bylica


11 V 2017 r.
Skawińskie Konkursy Muzyczne „Skawińska Wiosna Perkusyjna”
Oliwia Frączek-Warias – I miejsce
nauczyciel: Leszek Ryński


11 V 2017 r.
Skawińskie Konkursy Muzyczne „Skawińska Wiosna Perkusyjna”
Jeremiasz Ożóg – III miejsce
nauczyciel: Leszek Ryński


11 V 2017 r.
Skawińskie Konkursy Muzyczne „Skawińska Wiosna Perkusyjna”
Milarski Jan – wyróżnienie
nauczyciel: Leszek Ryński


11 V 2017 r.
Skawińskie Konkursy Muzyczne „Skawińska Wiosna Perkusyjna”
Adam Kondek – wyróżnienie
nauczyciel: Leszek Ryński


11 V 2017 r.
Skawińskie Konkursy Muzyczne „Skawińska Wiosna Perkusyjna”
Bartłomiej Szymula – wyróżnienie
nauczyciel: Tomasz Grochot


10 V 2017 r.
IV Romer International Music Competition
Milena Kowalczyk – II miejsce
nauczyciel: Tomasz Sowa


12 IV 2017 r.
VI Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych
Zespół LLC w składzie: Matylda Cichy, Wiktoria Liskiewicz, Radosław Liskiewicz – I miejsce
nauczyciel: Leszek Wiśniowski, Michał Roemer


12 IV 2017 r.
VI Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych
Duet fortepianowy w składzie: Szymon Kondek, Bartłomiej Rynia – III miejsce
nauczyciel: Andrzej Panasiuk


12 IV 2017 r.
VI Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych
Zespół perkusyjny w składzie: Bartłomiej Rynia, Nikola Mazgaj, Oliwia Frączek-Warias, Sabina Przebinda, Jeremiasz Ożóg – III miejsce
nauczyciel: Leszek Ryński, Andrzej Panasiuk


08 IV 2017 r.
I Małopolski Konkurs Skrzypcowy, Kalwaria Zebrzydowska
Wiktoria Liskiewicz – III miejsce
nauczyciel: Jakub Połącarz


08 IV 2017 r.
I Małopolski Konkurs Skrzypcowy, Kalwaria Zebrzydowska
Anna Faber – wyróżnienie
nauczyciel: Jakub Połącarz


28 III 2017 r.
I Międzyszkolny Konkurs Kształcenia Słuchu, Kraków
Igor Zygmunt – III miejsce
nauczyciel: Aleksandra Zabagło
I Międzyszkolny Konkurs Kształcenia Słuchu, Kraków
Radosław Liskiewicz – II wyróżnienie
nauczyciel: Paulina Wójcik


22 III 2017 r.
VII Ogólnopolski Festiwal i Konkurs Gitarowy, Kielce
Hieronim Gałaś – wyróżnienie
nauczyciel: Łukasz Dobrowolski


03 III 2017 r.
Przesłuchania CEA – gitary, Kraków
Igor Zygmunt – wyróżnienie, bardzo wysoka punktacja
nauczyciel: Michał Prószyński


02 III 2017 r.
Przesłuchania CEA – wiolonczele, Kraków
Tomasz Śliwa – wyróżnienie, bardzo wysoka punktacja
nauczyciel: Piotr Bylica


 17 II 2017 r.
Ogólnopolski Konkurs Gitarowy w Zakopanem
Wojciech Balcerzak – I miejsce
nauczyciel: Łukasz Dobrowolski


17 II 2017 r.
Ogólnopolski Konkurs Gitarowy w Zakopanem
Izabela Maciaszczyk – III miejsce
nauczyciel: Łukasz Dobrowolski


25 I 2017 r.
IV Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek
Judyta Syc – wyróżnienie
Nauczyciel: Aldona Trybulec/Agnieszka Głąbińska
Akompaniator: Magdalena Kurek


20 I 2017 r.
Ogólnopolski Konkurs Grup Kolędniczych Świątniki Górne 2017
I miejsce
Trio:
Matylda Cichy – flet, Nauczyciel: Leszek Wiśniowski
Wiktoria Liskiewicz – skrzypce, Nauczyciel: Jakub Połącarz
Radosław Liskiewicz – fortepian, Nauczyciel: Michał Roemer


20 I 2017 r.
Ogólnopolski Konkurs Grup Kolędniczych Świątniki Górne 2017
Udział
Zespół Kameralny w składzie:
Zofia Hachlowska – fortepian
Martyna Barut – flet
Natalia Małek – wiolonczela
Jagoda Kurpiel – saksofon
Opiekun Zespołu: nauczyciel Andrzej Panasiuk


13 I 2017 r.
II Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Trzciana
Wiktoria Gnot – wyróżnienie
Nauczyciel: Michał Roemer


13 I 2017 r.
II Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Trzciana
Aniela Dyrek – wyróżnienie
Nauczyciel: Marta Karbowska


13 I 2017 r.
II Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Trzciana
Michał Janek – wyróżnienie
Nauczyciel: Marta Karbowska


28 – 30 X 2016 r.
„Concorso Internazionale per Clarinetto „CITTA’ DI CARLINO””
Carlino Udine (Włochy)
Ewelina Adamus – udział
nauczyciel: Tomasz Sowa


8 XI 2016 r.
II Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Kraków
Michał Janek – III miejsce
Nauczyciel: Marta Karbowska


7 XI 2016 r.
Międzyszkolny Konkurs Zespołów Kameralnych Żywiec
Udział
Zespół Kameralny w składzie:
Zosia Hachlowska – fortepian
Jagoda Kurpiel – saksofon
Martyna Barut – flet
Natalia Małek – wiolonczela


Rok 2015/2016


14 VI 2016 r.
Międzyszkolny Konkurs Skawińskie Konkursy Muzyczne ,,Moja muzyka jest we mnie”
Michał Faber- III miejsce
Nauczyciel: Tomasz Grochot


6 – 11 VI 2016 r.
Międzyszkolny Konkurs „Moja Muzyka jest we mnie”
Tomasz Śliwa – III miejsce
Nauczyciel: Piotr Bylica


6 – 11 VI 2016 r.
Skawińskie Konkursy Muzyczne „Moja muzyka jest we mnie”
Dominik Kucharczyk– III miejsce
Nauczyciel : Tomasz Grochot


5 V 2016 r.
Międzyszkolny Konkurs ,,Skawińska Wiosna Perkusyjna 2016″
Michał Faber – wyróżnienie
nauczyciel: Tomasz Grochot


12 I 2016 r.
Skawiński Konkurs Kolęd
Natalia Godzik – wyróżnienie
nauczyciel: Aleksandra Skierka
akompaniament: Mateusz Gawęda


12 I 2016 r.
Skawiński Konkurs Kolęd
Joanna Wsołek – wyróżnienie
nauczyciel: Aleksandra Skierka
akompaniament: Mateusz Gawęda


08 VI 2016 r.
III Skawiński Konkurs „Moja muzyka jest we mnie”
Jagoda Kurpiel – wyróżnienie I stopnia
nauczyciel: Aleksandra Skierka
akompaniator: Mateusz Gawęda


6 – 11 VI 2016 r.
III Skawiński Konkurs „Moja muzyka jest we mnie”
Eryk Szczyrbak – wyróżnienie II stopnia
nauczyciel: Aleksandra Skierka
akompaniator: Mateusz Gawęda


14 VI 2016 r.
Międzyszkolny Konkurs Skawińskie Konkursy Muzyczne ,,Moja muzyka jest we mnie”
Dominik Kucharczyk – Wyróżnienie
Nauczyciel: Tomasz Grochot


6 – 11 VI 2016 r.
Skawińskie Konkursy Muzyczne „Moja muzyka jest we mnie”
Konrad Szczyrbak – I miejsce
nauczyciel: Michał Stanko
Akompaniator: Mateusz Gawęda


6 – 11 VI 2016 r.
Skawińskie Konkursy Muzyczne „Moja muzyka jest we mnie”
Przemysław Kucharczyk – udział
Nauczyciel: Michał Stanko


21 VI 2016 r.
Wewnątrzszkolny Konkurs Solistów „Wiosna 2016”
Ewelina Adamus – II miejsce
nauczyciel: Tomasz Sowa


14 VI 2016 r.
Międzyszkolny Konkurs „Skawińskie Konkursy Muzyczne – Moja muzyka jest we mnie”
Ewelina Adamus – Osobowość Artystyczna
Ewelina Adamus – I miejsce
nauczyciel: Tomasz Sowa


24 V 2016 r.
Klakson – I Ogólnopolski Konkurs Klarnetowo – Saksofonowy – Świątniki Górne
Weronika Żak -udział
nauczyciel: Tomasz Sowa


20 IV 2016 r.
Wewnątrzszkolny Konkurs Zespołów Kameralnych w kategorii
tercety i większe zespoły
„Skawiński Kwartet Klarnetowy” – I miejsce
skład zespołu:
Ewelina Adamus
Weronika Żak
Katarzyna Żółkiewicz
Patryk Szczypczyk
nauczyciel: Tomasz Sowa


7 III 2016 r.
IX Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych Szkół Muzycznych I stopnia Regionu Krakowskiego, Nowy Targ
Ewelina Adamus – III miejsce
nauczyciel: Tomasz Sowa


27-30 IV 2016 r.
XVIII Małopolski Konkurs Młodych Skrzypków, Wiolonczelistów i Gitarzystów, Limanowa.
Tomasz Śliwa – wyróżnienie
nauczyciel: Piotr Bylica


6 – 11 VI 2016 r.
Emilia Kubas – II miejsce
Skawińskie Konkursy Muzyczne „Moja muzyka jest we mnie”
Nauczyciel: Jadwiga Pawlak
Akompaniator: Mateusz Gawęda


6 – 11 VI 2016 r.
Kamila Szczurek – udział
Skawińskie Konkursy Muzyczne „Moja muzyka jest we mnie”
Nauczyciel: Jadwiga Pawlak
Akompaniator: Mateusz Gawęda


01 IV 2016 r.
Wewnątrzszkolny Konkurs Zespołów Kameralnych
Ragtime Kwintet – II miejsce
skład zespołu:
Ewelina Adamus – nauczyciel Tomasz Sowa
Szymon Kondek – nauczyciel Andrzej Panasiuk
Nokola Mazgaj – nauczyciel Lesław Ryński
Sabina Przebinda – nauczyciel Lesław Ryński
Oliwia Frączek – Warias – nauczyciel Lesław Ryński


07 VI 2016 r.
Ogólnopolski Konkurs –  „Moja Muzyka jest we mnie”
Oliwia Frączek – Warias – I miejsce
Nauczyciel: Lesław Ryński
Akompaniament: Aleksandra Wagner


07 VI 2016 r.
Skawińskie Konkursy Muzyczne „Moja muzyka jest we mnie”
Weronika Rękas – wyróżnienie
Piotr Woźniczka – III miejsce
Nauczyciel – Piotr Majcher


07 VI 2016 r.
Ogólnopolski Konkurs –  „Moja Muzyka jest we mnie”
Bartłomiej Augustynowicz – II miejsce
Nauczyciel: Lesław Ryński
Akompaniament: Aleksandra Wagner


07 VI 2016 r.
Ogólnopolski Konkurs –  „Moja Muzyka jest we mnie”
Sabina Przebinda – wyróżnienie I stopnia
Nauczyciel: Lesław Ryński
Akompaniament: Aleksandra Wagner


31 V 2016 r.
Wewnątrzszkolny konkurs „Wiosna 2016”
Oliwia Frączek – Warias – III miejsce
Nauczyciel: Lesław Ryński
Akompaniament: Aleksandra Wagner


31 V 2016 r.
II Szkolny Konkurs Solistów – Wiosna 2016
Emilia Kubas – I miejsce
Nauczyciel: Jadwiga Pawlak
Akompaniator: Mateusz Gawęda


20 – 22 V 2016 r.
II Konkurs Instrumentów Dętych, Akordeonu i Perkusji Szkół Muzycznych I stopnia Trzciana
Emilia Kubas – udział
Nauczyciel: Jadwiga Pawlak
Akompaniator: Mateusz Gawęda


20 – 22 V 2016 r.
II Konkurs Instrumentów Dętych, Akordeonu i Perkusji Szkół Muzycznych I stopnia Trzciana
Kamila Szczurek – udział
Nauczyciel: Jadwiga Pawlak
Akompaniator: Mateusz Gawęda


20 V 2016 r.
Konkurs  Instrumentów  Dętych, Akordeonu i Perkusji Trzciana 2016
Oliwia Frączek – Warias – wyróżnienie
Nauczyciel: Lesław Ryński
Akompaniament: Aleksandra Wagner


18 V 2016 r.
Ogólnopolskie Konfrontacje Perkusyjne, Myślenice 2016
Oliwia Frączek – Warias – III miejsce
Nauczyciel: Lesław Ryński
Akompaniament: Aleksandra Wagner


5 V 2016 r.
Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny „Skawińska Wiosna Perkusyjna”
Oliwia Frączek – Warias – II miejsce
Nauczyciel: Lesław Ryński
Akompaniament: Aleksandra Wagner


5 V 2016 r.
Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny „Skawińska Wiosna Perkusyjna”
Sabina Przebinda – wyróżnienie
Nauczyciel: Lesław Ryński
Akompaniament: Aleksandra Wagner


5 V 2016 r.
Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny „Skawińska Wiosna Perkusyjna”
Bartłomiej Augustynowicz – wyróżnienie
Nauczyciel: Lesław Ryński
Akompaniament: Aleksandra Wagner


5 V 2016 r.
Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny „Skawińska Wiosna Perkusyjna”
Jeremiasz Ożóg – II miejsce
Nauczyciel: Lesław Ryński
Akompaniament: Aleksandra Wagner


5 V 2016 r.
Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny „Skawińska Wiosna Perkusyjna”
Nikola Mazgaj – III miejsce
Nauczyciel: Lesław Ryński
Akompaniament: Aleksandra Wagner


5 V 2016 r.
Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny „Skawińska Wiosna Perkusyjna”
Artur Ardziejewski – III miejsce
Nauczyciel: Lesław Ryński
Akompaniament: Aleksandra Wagner


23 – 24 IV 2016 r.
X Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych „Jupiter 2016″
Kamila Szczurek – udział
Nauczyciel: Jadwiga Pawlak
Akompaniator: Mateusz Gawęda


23 – 24 IV 2016 r.
X Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych „Jupiter 2016″
Emilia Kubas – udział
Nauczyciel: Jadwiga Pawlak
Akompaniator: Mateusz Gawęda


16 IV 2016 r.
III Ogólnopolski Konkurs Fletowy w Gdowie
Emilia Kubas – udział
Nauczyciel: Jadwiga Pawlak
Akompaniator: Mateusz Gawęda


11 IV 2016 r.
Ogólnopolski Konkurs „Młody perkusista”
Artur Ardziejewski – udział
Nauczyciel: Lesław Ryński
Akompaniament: Aleksandra Wagner


16 IV 2016 r.
II Konkurs Muzyczno – literacki w zakresie gry a vista i czytania prozy i poezji „Czytanie w Trzcianie
Emilia Kubas – udział
Nauczyciel: Jadwiga Pawlak
Akompaniator: Mateusz Gawęda


1 IV 2016 r.
III Wewnątrzszkolny Konkurs Zespołów Kameralnych
Emilia Kurek – wyróżnienie II stopnia
Nauczyciel: Jadwiga Pawlak
Akompaniator: Mateusz Gawęda


1 IV 2016 r.
III Wewnątrzszkolny Konkurs Zespołów Kameralnych
Kamila Szczurek – wyróżnienie II stopnia
Nauczyciel: Jadwiga Pawlak
Akompaniator: Mateusz Gawęda


1 IV 2016 r.
III Wewnątrzszkolny Konkurs Zespołów Kameralnych
Natalia Romańska – III miejsce
Nauczyciel: Jadwiga Pawlak
Akompaniator: Mateusz Gawęda


1 IV 2016 r.
III Wewnątrzszkolny Konkurs Zespołów Kameralnych
Emilia Kubas – III miejsce
Nauczyciel: Jadwiga Pawlak
Akompaniator: Mateusz Gawęda


7 III 2016 r.
IX Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych Szkół
Muzycznych I stopnia Regionu Krakowskiego w Nowym Targu
Emilia Kubas – III miejsce
Nauczyciel: Jadwiga Pawlak
Akompaniator: Mateusz Gawęda


16 III 2016 r.
IV Ogólnopolski Konkurs Gitarowy Dobczyce
Daria Śmiarowska – uczestnictwo
Nauczyciel: Leszek Cesarczyk


16 III 2016 r.
IV Ogólnopolski Konkurs Gitarowy Dobczyce
Igor Zygmunt – uczestnictwo
Nauczyciel: Leszek Cesarczyk


16 III 2016 r.
IV Ogólnopolski Konkurs Gitarowy Dobczyce
Wiktor Zbylut – uczestnictwo
Nauczyciel: Leszek Cesarczyk


31 III 2016 r.
I Małopolski Konkurs Zespołów Gitarowych Krzeszowice
Daria Śmiarowska – uczestnictwo
Nauczyciel: Leszek Cesarczyk


31 III 2016 r.
I Małopolski Konkurs Zespołów Gitarowych Krzeszowice
Igor Zygmunt – uczestnictwo
Nauczyciel: Leszek Cesarczyk


31 III 2016 r.
I Małopolski Konkurs Zespołów Gitarowych Krzeszowice
Wiktor Zbylut – uczestnictwo
Nauczyciel: Leszek Cesarczyk


12 I 2016 r.
Wewnątrzszkolny Konkurs Kolęd klas klas I-szych
Jan Goluch – Wyróżnienie I stopnia
Nauczyciel: Lesław Ryński
Akompaniament: Aleksandra Wagner


12 I 2016 r.
III Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek
Karolina Wróbel – II miejsce
Nauczyciel: Jadwiga Pawlak
Akompaniament: Mateusz Gawęda


12 I 2016 r.
III Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek
Karolina Krupowies – wyróżnienie II stopnia
Nauczyciel: Jadwiga Pawlak
Akompaniament: Mateusz Gawęda


12 I 2016 r.
III Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek
Emilia Kurek – wyróżnienie II stopnia
Nauczyciel: Jadwiga Pawlak
Akompaniament: Mateusz Gawęda


12 I 2016 r.
III Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek
Trio – III miejsce
Karolina Krupowies
Emilia Kurek
Karolina Wróbel


12 I 2016 r.
Wewnątrzszkolny Konkurs Kolęd klas I-szych
Paweł Kołodziej – II miejsce
Nauczyciel: Agnieszka Głąbińska/Aldona Trybulec
Akompaniator: Magdalena Kurek


12 I 2016 r.
Wewnątrzszkolny Konkurs Kolęd klas I-szych
Adam Kondek – III miejsce
Nauczyciel: Lesław Ryński
Akompaniament: Aleksandra Wagner


12 I 2016 r.
Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Trzcianie
Wiktoria Gnot – wyróżnienie
Nauczyciel: Michał Roemer


12 I 2016 r.
Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Trzcianie
Radosław Liskiewicz – wyróżnienie
Nauczyciel: Michał Roemer


01 IV 2016 r.
III Wewnątrzszkolny Konkurs Zespołów Kameralnych
Wiktoria Gnot wraz z Mają Guzik  – I miejsce
Nauczyciel: Michał Roemer/Natalia Miś


01 IV 2016 r.
III Wewnątrzszkolny Konkurs Zespołów Kameralnych
Radosław Liskiewicz wraz z Wiktorią Liskiewicz – wyróżnienie
Nauczyciel: Michał Roemer/Jakub Połącarz


16 IV 2016 r.
XII Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów w Rybniku
Wiktoria Gnot wraz z Mają Guzik wyróżnienie
Nauczyciel: Michał Roemer/Natalia Miś


16 IV 2016 r.
XII Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów w Rybniku
Wiktoria Gnot wraz z Mają Guzik – wyróżnienie
Nauczyciel: Michał Roemer/Natalia Miś


23 IV 2016 r.
III Małopolski Konkurs Zespołow Kameralnych
Wiktoria Gnot wraz z Mają Guzik  – III miejsce
Nauczyciel: Michał Roemer/Natalia Miś


18 V 2016 r.
VII Międzynarodowy Konkurs im. Janiny Garści
Wiktoria Gnot – wyróżnienie
Nauczyciel: Michał Roemer


18 V 2016 r.
VII Międzynarodowy Konkurs im. Janiny Garści
Radosław Liskiewicz – wyróżnienie
Nauczyciel: Michał Roemer
Międzynarodowy Konkurs „Moje inspiracje muzyczne” w Nałęczowie
Wiktoria Gnot wraz z Mają Guzik z klasy skrzypiec prof. Natalii Miś – III miejsce


21 V 2016 r.
XII Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów w Chrzanowie
Wiktoria Gnot – wyróżnienie
Nauczyciel: Michał Roemer


31 V 2016 r.
Szkolny Konkurs „Wiosna 2016”
Wiktoria Gnot – wyróżnienie
Nauczyciel: Michał Roemer


10 VI 2016 r.
Międzyszkolny Konkurs ‚Moja muzyka jest we mnie”
Paweł Kołodziej – II miejsce
Nauczyciel: Aldona Trybulec/Agnieszka Głąbińska
Akompaniator: Magdalena Kurek


10 VI 2016 r.
Międzyszkolny Konkurs ‚Moja muzyka jest we mnie”
Oliwia Frączek – Warias – I miejsce
Nauczyciel: Lesław Ryński
Akompaniament: Aleksandra Wagner


10 VI 2016 r.
Międzyszkolny Konkurs ‚Moja muzyka jest we mnie”
Bartłomiej Augustynowicz – II miejsce
Nauczyciel: Lesław Ryński
Akompaniament: Aleksandra Wagner


16-18 III 2016 r.
IV Ogólnopolski Konkurs Gitarowy „Młodzi czarodzieje gitary”
w Dobczycach
Izabela Maciaszczyk – wyróżnienie
Nauczyciel: Łukasz Dobrowolski


16-18 III 2016 r.
IV Ogólnopolski Konkurs Gitarowy „Młodzi czarodzieje gitary”
w Dobczycach
Wojciech Balcerzak – wyróżnienie I stopnia
Nauczyciel: Łukasz Dobrowolski


1-2 IV 2016 r.
XVIII Dolnośląski Konkurs Gitarowy – konkurs ogólnopolski w ramach XIX Festiwalu „GITARIADA 2016” – Kłodzko
Izabela Maciaszczyk – wyróżnienie
Nauczyciel: Łukasz Dobrowolski


8-10 IV 2016 r.
I Ogólnopolski Konkurs Gitarowy Szkół Muzycznych I i II stopnia – Wadowice 2015
Izabela Maciaszczyk – wyróżnienie
Nauczyciel: Łukasz Dobrowolski


19-20 V 2016 r.
IV Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej w Jabłonce w ramach II Orawskich Dni Gitary Klasycznej
Hieronim Gałaś – II miejsce
Nauczyciel: Łukasz Dobrowolski


19-20 V 2016 r.
IV Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej w Jabłonce w ramach II Orawskich Dni Gitary Klasycznej
Izabela Maciaszczyk – wyróżnienie
Nauczyciel: Łukasz Dobrowolski


Rok 2014/2015


17 I 2015 r.
II Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek
Eryk Szczyrbak – laureat
nauczyciel: Aleksandra Skierka
akompaniament: Magdalena Kurek

II Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek
Wiktor Wrzoszczyk – laureat
nauczyciel: Aleksandra skierka
akompaniament: Magdalena Kurek


06 I 2015 r.
Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek
Dominik Kucharczyk- III miejsce
Nauczyciel: Tomasz Grochot


27 I 2015 r.
2 Regionalny Przegląd kolęd i Pastorałek ”kolędować Małemu”
SMGP – udział
Aleksandra Janicka – laureat
Nauczyciel: Tomasz Grochot


02 II 2015 r.
II Regionalny Przegląd Kolęd i Pastorałek, Świątniki Górne
Olga Poniedziałek – wyróżnienie
Nauczyciel: Leszek Cesarczyk


02 II 2015 r.
II Regionalny Przegląd Kolęd i Pastorałek, Świątniki Górne
Daria Śmiarowska – wyróżnienie
Nauczyciel: Leszek Cesarczyk


02 II 2015 r.
II Regionalny Przegląd Kolęd i Pastorałek, Świątniki Górne
Wiktor Zbylut – wyróznienie
Nauczyciel: Leszek Cesarczyk


30 IV 2015 r.
IV Międzyszkolny Konkurs Zespołów Kameralnych, Gdów
Daria Śmiarowska – I miejsce
Nauczyciel: Leszek Cesarczyk


30 IV 2015 r.
IV Międzyszkolny Konkurs Zespołów Kameralnych, Gdów
Olga Poniedziałek – I miejsce
Nauczyciel: Leszek Cesarczyk


30 IV 2015 r.
IV Międzyszkolny Konkurs Zespołów Kameralnych, Gdów
Wiktor Zbylut – I miejsce
Nauczyciel: Leszek Cesarczyk


14 IV 2015 r.
Wewnątrzszkolny Konkurs Zespołów Kameralnych
Daria Śmiarowska – II miejsce
Nauczyciel: Leszek Cesarczyk


14 IV 2015 r.
Wewnątrzszkolny Konkurs Zespołów Kameralnych
Olga Poniedziałek – II miejsce
Nauczyciel: Leszek Cesarczyk


14 IV 2015 r.
Wewnątrzszkolny Konkurs Zespołów Kameralnych
Wiktor Zbylut – II miejsce
Nauczyciel: Leszek Cesarczyk


10 IV 2015 r.
II Wewnątrzszkolny Konkurs Zespołów Kameralnych
duet saksofonowy: Jagoda Kurpiel i Piotr Sowa – wyróżnienie I stopnia
nauczyciel: Aleksandra Skierka


14 IV 2015 r.
Wewnątrzszkolny Konkurs Zespołów Kameralnych
SMGP
Aleksandra Janicka – II miejsce
Nauczyciel:Tomasz Grochot


26 IV 2015 r.
I Ogólnopolski Konkurs Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia w Wadowicach
Konrad Szczyrbak – udział
Nauczyciel: Michał Stanko
Akompaniator: Magdalena Kurek


30 IV 2015 r.
4 Międzyszkolny Konkurs Zespołów Kameralnych
SMGP
Aleksandra Janicka – wyróżnienie
Nauczyciel: Tomasz Grochot


30 IV 2015 r.
IV Międzyszkolny Konkurs Zespołów Kameralnych dla Uczniów Szkół Muzycznych I Stopnia w Gdowie
Duet w składzie : Małgorzata Szybisty – skrzypce, Tomasz Śliwa – wiolonczela – wyróżnienie
Nauczyciel prowadzący: Piotr Bylica


15 V 2015 r.
Wewnątrzszkolny Konkurs „Wiosna 2015”
Tomasz Śliwa – II miejsce
nauczyciel: Piotr Bylica


16 V 2015 r.
Ogólnopolski Konkurs „Młody Polski Wiolonczelista” w Bochni
Tomasz Śliwa – IV miejsce
nauczyciel: Piotr Bylica


11 VI 2015 r.
Międzyszkolny Konkurs 7 Elementów
Jagoda Kurpiel – udział
Kamil Szczypczyk – udział
Piotr Sowa – udział
Eryk Szczyrbak – udział
nauczyciel: Aleksandra Skierka
akompaniament: Magdalena Kurek


26 VI 2015 r.
Wewnątrzszkolny Konkurs „Wiosna 2015”
Ewelina Adamus- II miejsce
nauczyciel: Barbara Borowicz


16 VI 2015 r.
II Międzyszkolny Konkurs „Skawińskie Konkursy: 7 eLeMeNTóW – muzykuję świadomie”
Ewelina Adamus – wyróżnienie III-go stopnia
nauczyciel: Barbara Borowicz


16 VI 2015 r.
II Międzyszkolny Konkurs „Skawińskie Konkursy: 7 eLeMeNTóW – muzykuję świadomie”
Marcelina Sałek- wyróżnienie I stopnia
nauczyciel: Barbara Borowicz


30-31 V 2015 r.
I Międzyszkolny Konkurs Instrumentów Dętych, Akordeonu i Perkusji
Weronika Żak- uczestnictwo
nauczyciel: Barbara Borowicz


03 IV 2015 r.
„eMuse” Międzynarodowy Konkurs Muzyczny, Ateny, Grecja
Marcelina Sałek – I miejsce
nauczyciel: Barbara Borowicz


16 VI 2015 r.
Konkurs „7 eLeMeNTóW”
Tomasz Śliwa – nagroda „Osobowość Artystyczna Roku 2015” oraz „Wyróżnienie Dyrektora”
nauczyciel: Piotr Bylica


27 I 2015 r.
II Regionalny Przegląd Kolęd i Pastorałek
Radosław Liskiewicz w duecie z Wiktorią Liskiewicz – wyróżnienie
Nauczyciel: Michał Roemer


03 II 2015 r.
Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny
Kamil Moskała – wyróżnienie
Nauczyciel: Michał Roemer


03 II 2015 r.
Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny
Adrian Krawczyk – wyróżnienie
Nauczyciel: Michał Roemer


03 II 2015 r.
Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny
Radosław Liskiewicz – wyróżnienie
Nauczyciel: Michał Roemer


10 IV 2015 r.
Wewnątrzszkolny Konkurs Zespołów Kameralnych
Patryk Pająk w duecie z Dagmarą Kołodziej z klasy prof. Leszka Ryńskiego – wyróżnienie
Nauczyciel: Michał Roemer


10 IV 2015 r.
Wewnątrzszkolny Konkurs Zespołów Kameralnych
Wiktoria Gnot w duecie z Mają Guzik z klasy prof. Natalii Miś – I miejsce
Nauczyciel: Michał Roemer


10 IV 2015 r.
Wewnątrzszkolny Konkurs Zespołów Kameralnych
Radosław Liskiewicz w duecie z Wiktorią Liskiewicz z klasy prof. Anny Góreckiej – I miejsce
Nauczyciel: Michał Roemer


10 IV 2015 r.
Wewnątrzszkolny Konkurs Zespołów Kameralnych
II miejsce – Kwartet Mini:
Sabina Przebinda – nauczyciel Lesław Ryński
Szymon Kondek – nauczyciel Andrzej Panasiuk
Matylda Cichy – nauczyciel Leszek Wiśniowski
Oliwia Frączek Warias – nauczyciel Lesław Ryński
Akompaniator: Aleksandra Wagner


30 IV 2015 r.
Międzyszkolny Konkurs Zespołów Kameralnych w Gdowie
II miejsce – Kwartet Mini:
Sabina Przebinda – nauczyciel Lesław Ryński
Szymon Kondek – nauczyciel Andrzej Panasiuk
Matylda Cichy – nauczyciel Leszek Wiśniowski
Oliwia Frączek Warias – nauczyciel Lesław Ryński
Akompaniator: Aleksandra Wagner


30 IV 2015 r.
IV Międzyszkolny Konkurs Zespołów Kameralnych
Radosław Liskiewicz/Kamil Moskała – I miejsce
Nauczyciel: Michał Roemer


07 V 2015 r.
Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie
Koncert Laureatów Międzyszkolnego Konkursu Zespołów Kameralnych w Gdowie
Sabina Przebinda – nauczyciel Lesław Ryński
Szymon Kondek – nauczyciel Andrzej Panasiuk
Matylda Cichy – nauczyciel Leszek Wiśniowski
Oliwia Frączek Warias – nauczyciel Lesław Ryński
Akompaniator: Aleksandra Wagner


15 V 2015 r.
Wewnątrzszkolny Konkurs „Wiosna 2015”
Bartłomiej Augustynowicz – II miejsce
Nauczyciel: Lesław Ryński


15 V 2015 r.
Wewnątrzszkolny Konkurs „Wiosna 2015”
Radosław Liskiewicz – I miejsce
Nauczyciel: Michał Roemer


24 IV 2015 r.
VI Ogólnopolski Festiwal i Konkurs Gitarowy „Gitara Viva!” w Kielcach
Izabela Maciaszczyk – nagroda dla najmłodszej uczestniczki konkursu
Nauczyciel: Łukasz Dobrowolski


15 V 2015 r.
Szkolny Konkurs „Wiosna 2015” II etap
Izabela Maciaszczyk – I miejsce
Nauczyciel: Łukasz Dobrowolski


16 V 2015 r.
III Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej ORAWSKIE DNI GITARY KLASYCZNEJ w Jabłonce
Izabela Maciaszczyk – III miejsce
Nauczyciel: Łukasz Dobrowolski


16 V 2015 r.
III Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej ORAWSKIE DNI GITARY KLASYCZNEJ w Jabłonce
Hieronim Gasłaś – wyróżnienie I stopnia
Nauczyciel: Łukasz Dobrowolski


VI 2015 r.
Międzyszkolny Konkurs 7 eLeMeNTóW
Igor Frączek – II miejsce
Nauczyciel: Łukasz Dobrowolski


VI 2015 r.
Międzyszkolny Konkurs 7 eLeMeNTóW
Hieronim Gałaś – wyróżnienie Dyrektora Szkoły
Nauczyciel: Łukasz Dobrowolski


26 XI 2015 r.
Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny Toruń 2015
Oliwia Frączek – Warias – udział
Nauczyciel: Lesław Ryński
Akompaniament: Aleksandra Wagner


Rok 2013/2014


20 I 2014 r.
Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek
Aleksandra Janicka -laureat
Nauczyciel: Tomasz Grochot


29 I 2014 r.
Międzyszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek ,,Kolędować Małemu”
SMGP – udział
Aleksandra Janicka – laureat
Nauczyciel: Tomasz Grochot


29 I 2014 r.
I Międzyszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek „KOLĘDOWAĆ MAŁEMU…” w Świątnikach Górnych
Izabela Maciaszczyk (w duecie) – wyróżnienie
Tomasz Rzeszótko (w duecie) – wyróżnienie
Nauczyciele: Łukasz Dobrowolski, Tomasz Grochot


29 IV 2014 r.
III Ogólnopolski Konkurs Gitarowy „Młodzi czarodzieje gitary”
w Dobczycach
Igor Frączek – wyróżnienie
Nauczyciel: Łukasz Dobrowolski


20 I 2014 r.
I Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek, 20.01.2014r., SM Skawina
Maria Sowa – I miejsce
nauczyciel: Jadwiga Pawlak


29 I 2014 r.
Międzyszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek w Świątnikach Górnych „Kolędować Małemu”
Trio fletowe – Maria Sowa, Aleksandra Lupa, Natalia Romańska – udział
nauczyciel: Jadwiga Pawlak


27 III 2014 r.
I Wewnątrzszkolny Konkurs Solistów Wiosna 2014 SM Skawina
Maria Sowa – III miejsce
nauczyciel: Jadwiga Pawlak


12-13 IV 2014 r.

VIII Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych „Jupiter” – SM Ist. im. S. Wiechowicza w Krakowie
Emilia Kubas, Aleksandra Lupa, Maria Sowa – udział
nauczyciel: Jadwiga Pawlak