Kadra

 

Dyrektor Szkoły

Konrad Szota
śpiew

 

Sekcja teorii

 

 Kierownik sekcji

Martyna Drabczyńska
chór,
orkiestra,
zespół kameralny,

 
     

 

 

 

Marcin Słonina 

kształcenie słuchu, audycje muzyczne,  zajęcia fakultatywno – wyrównawcze

 

 

 

Ewa Pochopień
zespół rytmiki,
czytanie nut głosem

 

 

 

Wiesław Nowak
śpiew,
zespół wokalny

 

 

 

Aleksandra Zabagło
kształcenie słuchu,
zajęcia fakultatywno – wyrównawcze

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie wojcik-paulina-1_pp-1-717x1024.jpg

Paulina Wójcik
śpiew,
kształcenie słuchu,
rytmika,
zajęcia fakultatywno – wyrównawcze

 

 

 

Emilia Stefańska
kształcenie słuchu, zajęcia fakultatywno – wyrównawcze

     
     

Sekcja fortepianu

 

 Kierownik sekcji

Anna Bałenkowska
fortepian,
fortepian dodatkowy,
akompaniament

 

 

 

 

Urszula Gofryk-Bąk
fortepian,
fortepian dodatkowy

 

 

 

Marta Karbowska
fortepian,
fortepian dodatkowy

 

 

 

Viktoriia Karpenko
fortepian,
fortepian dodatkowy akompaniament

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie andrzej-panasiuk-1.jpg

Andrzej Panasiuk
fortepian,
fortepian dodatkowy,
akompaniament

 

 

 

Agnieszka Riess
fortepian,
fortepian dodatkowy, akompaniament

Magdalena Smrokowska
fortepian,
fortepian dodatkowy,
akompaniament

 

     
     
     
     

Sekcja instrumentów dętych, akordeonu i perkusji

 

Kierownik Sekcji

Tomasz Sowa
klarnet

 

 
Tomasz Grochot
perkusja
Bernadeta Gromek-Caputa
flet poprzeczny

 

 

 

Piotr Majcher
akordeon

Zuzanna Michna
flet poprzeczny

Jadwiga Pawlak
flet poprzeczny

 

 

 

Konrad Pisera
trąbka, big band

 

 

 

Dawid Pławecki
saksofon

 

 

 

Lesław Ryński
perkusja

 

 

 

Aleksandra Skierka
saksofon

 

 

 

Krzysztof Węgrzyn
puzon

 

 


Sekcja instrumentów strunowych

 

Kierownik sekcji

Jakub Połącarz
skrzypce

 

 

 

 

Krzysztof Bożek
altówka

 

 

 

Piotr Bylica
wiolonczela

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie leszek-cesarczyk-1.jpg

 

 

 

Leszek Cesarczyk
gitara
(pracował do 2017 r.)

 

 

 

Łukasz Dobrowolski
gitara

 

 

 

Marcin Kuźniar
gitara

 

 

 

Ada Kwaśniewicz
skrzypce

 

 

 

Aldona Trybulec
altówka

 

 

 

 

Wojciech Wojtuch
gitara 
(pracował do 2021 r.)

 


Administracja i obsługa

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie ania-zdjęcie-i-sonia1-2.jpg

 

 

 

Anna Wątrobska-Jękot
sekretarz szkoły
ds. uczniowskich

  Katarzyna Kurowska
sekretarz szkoły
ds. organizacyjno-kadrowych

 

 

 

Renata Ślęzak

 

 

 

Władysława Targosz

Witold Woźniczka