Uprzejmie przypominamy, że koncert szkolny z okazji zakończenia roku szkolnego odbędzie się w dniu 22 czerwca 2017 (czwartek) o godzinie 19.00 w sali Kościoła Miłosierdzia Bożego w Skawinie. W tym dniu w związku z koncertem szkolnym odbywają się wyłącznie próby do koncertu. W tym dniu, od godziny 17.00 Szkoła będzie zamknięta.

Podczas koncertu wystąpią:

• laureaci wewnątrzszkolnego konkursu solistów „Wiosna 2017”;
  • zespół wokalny;
  • orkiestra Szkoły Muzycznej I stopnia w Skawinie.

Zakończenie roku szkolnego z rozdaniem świadectw odbędzie się w szkole w dniu 23 czerwca 2017 (piątek), o godzinie:

• 16.00 – klasy kończące w tym roku szkołę (rozdanie świadectw ukończenia odbędzie się na estradzie Sali Kameralnej Szkoły);
  • 17.00 – pozostałe klasy (świadectwa z wyróżnieniem zostaną rozdane na estradzie Sali Kameralnej Szkoły).

Po rozdaniu świadectw, zapraszamy wszystkich na występ kabaretu szkolnego i występ zespołu „Nie bądź zły”.