Szanowni Rodzice i Opiekunowie.

W dniu 29 października 2021 roku o godzinie 17.00 odbędzie się uroczystość Ślubowania uczniów klas pierwszych Szkoły Muzycznej I stopnia w Skawinie.

Jest to bardzo szczególny dzień dla uczniów szkół artystycznych. Proszę, postarajmy się wszyscy, aby czas Ślubowania oraz cały ten dzień był wyjątkowy dla naszych dzieci.

W trakcie uroczystości wystąpi zespół wokalny Szkoły Muzycznej I stopnia w Skawinie, zespół rytmiki oraz wybrani soliści. Każdy uczeń klasy pierwszej, zarówno cyklu sześcioletniego jak i czteroletniego, będzie stał na estradzie.

W związku z powyższym proszę o dopilnowanie punktualnego przybycia uczniów do szkoły w dniu Ślubowania, na ustaloną godzinę z pedagogami.

Wszelkie spóźnienia mogą znacznie zdezorganizować przebieg uroczystości lub utrudnić jej sprawny, profesjonalny przebieg.

Proszę o przygotowanie dzieciom ubiorów wizytowych (proszę nie zapomnieć o wizytowych butach, które dzieci powinny ubrać w szkole) oraz strojów do rytmiki dla dzieci, które wezmą udział w pokazie zespołu rytmiki.

Dzieci będą pod opieką pedagogów aż do zakończenia uroczystości. Z uwagi na bezpieczeństwo i sprawy porządkowe, rodzice nie będą mieli bezpośredniego kontaktu z dziećmi. Uprzejmie proszę o uszanowane zaleceń porządkowych, dla dobra dzieci i sprawnego przebiegu Ślubowania. W przebieraniu się dzieci będą pomagać oddelegowani nauczyciele.

Sala Kameralna Szkoły jest wyposażona w 100 miejsc siedzących. W związku z pandemią koronawirusa proszę o przyjście do szkoły tylko jednego rodzica. Obowiązują maseczki ochronne, dezynfekcja i badanie temperatury ciała (nieewidencjonowane). Na sali może jednak być zajęta połowa miejsc siedzących. Proszę dostosowywać się do poleceń pracowników szkoły i zajmować tylko miejsca siedzące, które nie są wyłączone z użytkowania,

Koło sekretariatu znajduje się automat z wodą gorącą i zimną do Państwa użytku. Sala Kameralna zostanie otwarta 10 minut przed rozpoczęciem uroczystości, wtedy wejdą rodzice. Wieszaki na płaszcze dla rodziców znajdują się na korytarzu szkoły.

Każde dziecko będzie miało zrobione pamiątkowe zdjęcie w trakcie trwania uroczystości. Zdjęcia zostaną udostępnione dla Państwa na portierni.

Życzę miłych, wzruszających chwil.

Konrad Szota
Szkoła Muzyczna I stopnia w Skawinie